• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

День вчителя - професійне свято всіх працівників освіти - було засноване ЮНЕСКО в 1994 році. Відзначається в першу неділю жовтня.

Ти - учитель,Ти - сіяч недремнийІ невтомний мудрий садівник.Знаєш ти предивні таємниці,Розум твій розпалює вогонь.Лікар ти, котрий лікує душіІ до сонця повертає всіх,Капітан - у морі, а на суші -Ти наставник юних, молодих.Ти - коваль, поет і будівничий,Добротворець і дозорець ти.До дітей тебе веде і кличе,Світлий образ нашої мети.І в день такий урочистий, святковийДозвольте Вашу працю вшанувать.І квіти всі, принесені сьогодні,Від всього серця Вам подарувать.

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ФЕСТИВАЛЬ КРАСИ І ТАЛАНТУ

З метою всебічного розвитку підростаючого покоління, естетичного виховання молоді, пропаганди здорового способу життя, пошуку, розвитку і підтримки талановитої обдарованої учнівської молоді.

НОВОРІЧНі СВЯТА

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято.

Для школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 474

Коментарi