• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прийом до школи

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено зареєстрований в Міністерстві юстиції України Порядок зарахування до 1-го класу. Також МОН України підготувало на направило керівникам навчальних закладів та управлінням освіти відповідний лист-роз'яснення.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1Х КЛАСІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ВІДПОВІДНО ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЗАКРІПЛЕННЯ ВУЛИЦЬ І БУДИНКІВ РАЙОНУ ЗА НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ, ЗАТВЕРДЖЕНИМ НАКАЗОМ УО № 384 від 18.05.2018 року «Про проведення обліку дошкільного, шкільного віку та учнів м. Вознесенська у 2018 році»:

Перелік територій обслуговування Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7

на 2019-2020 навчальний ріквул. Гніліченка

вул. Декабристів

вул. Володимирська

вул. Бориса Мозолевського

вул. Набережна

вул. Шевченка (від вул. Кібрика до кінця)

вул. Козацька (до вул.. Старицького)

вул. Омеляновича-Павленка (від початку до вул.. Фадєєва)

вул. Глібова (від № 83-а в бік зростання)

пров. Белінського

пров. Юрка Тютюника

пров. Карпенка

пров. Сергія Дельвіга

пров. Карбівничого

вул. Старицького

вул. Крим-Кавказ

у навчальному закладі визначена українська мова навчання.

- у 2019/2020 навчальному році планується набір 2-х перших класів з загальної кількістю учнів - 48.

На 01.06.2019 р. набір до 1-х класів припинено. Набір буде поновлено з 17.06.2019 р.

перелік необхідних документів згідно Порядку:

  • заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника, до якої додаються:
  • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
  • У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
  • У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

ПРИСУТНІСТЬ ДИТИНИ ПІД ЧАС ПОДАННЯ ЗАЯВИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ, ЖЕРЕБКУВАННЯ АБО ЇЇ ЗАРАХУВАННЯ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ І НЕ МОЖЕ ВИМАГАТИСЯ ПРАЦІВНИКАМИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ЧИ БУТИ УМОВОЮ ЇЇ ЗАРАХУВАННЯ.
Кiлькiсть переглядiв: 418

Коментарi